Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Dominika Bukowiec

Praca psychologa to droga, którą wybrałam na długo przed złożeniem dokumentów na studia. Podążając za marzeniem pomagania i wspierania innych, zostałam absolwentką psychologii na Uniwersytecie Opolskim. Po studiach brałam udział w prowadzeniu warsztatów dla dzieci i młodzieży z zakresu wyrażania siebie i swoich emocji. Współtworzyłam także gry edukacyjne rozwijające u dzieci istotne umiejętności społeczne. Odbyłam szkolenie z diagnozy i terapii zaburzeń sensorycznych, a także z komunikacji z dziećmi rozwijającymi się w spektrum autyzmu oraz takie, dotyczące depresji u dzieci i młodzieży. Jestem też uczestniczką trwającego kursu na temat terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

W kręgu moich zawodowych zainteresowań, najbliższy jest mi temat pomocy rodzinie. Podejście systemowe oraz bliskościowe, to stanowiska z których czerpię najwięcej. Ogromną satysfakcję daje mi także współpraca z nastolatkami i młodymi dorosłymi.

Prywatnie jestem miłośniczką natury. Zachwycają mnie jej nawet najbardziej codzienne elementy. Mam sporą kolekcję roślin domowych, którą nieustannie poszerzam. Każdego dnia staram się zauważać  to co piękne i doświadczać jak najwięcej tego co dobre. 

jednymslowem.dominika@gmail.com