Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Dominika Bukowiec

Przede wszystkim jestem osobą bardzo empatyczną, wyrozumiałą i cierpliwą. Od czasów dzieciństwa marzyłam o pracy psychologa. Pracy, w której będę mogła pomagać i wspierać. Podążając za tym marzeniem zostałam absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie Opolskim. Po studiach brałam udział w prowadzeniu warsztatów dla dzieci i młodzieży z zakresu wyrażania siebie i swoich emocji. Współtworzyłam także gry edukacyjne rozwijające u dzieci istotne umiejętności społeczne. Odbyłam szkolenie z diagnozy oraz terapii zaburzeń sensorycznych, a także z komunikacji z dziećmi rozwijającymi się w spektrum autyzmu.

Prywatnie: całym sercem kocham życie. Staram się dostrzegać piękno i cud we wszystkim co widzę i w każdym kogo spotykam. Uwielbiam kontakt z naturą, pielęgnowanie roślin i długie wieczory z ogromnym kubkiem herbaty.

jednymslowem.dominika@gmail.com