Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Iwona Bator-Krzyśków

Jestem psychologiem oraz terapeutą wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju małego dziecka. W zawodzie pracuję od 2007 roku. W międzyczasie ukończyłam wiele kursów doszkalających w zakresie wiedzy dotyczącej spektrum autyzmu, komunikacji (np. kurs MAKATON) oraz dotyczących zagadnień terapeutycznych (szkolenie"Diagnoza psychologiczna sytuacji rodzinnej pacjenta/ucznia w oparciu o teorię systemowej terapii rodzin").  Ostatnio bardzo interesuje się tematem rodzicielstwa bliskości, skończyłam między innymi szkolenie tematyczne „Rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów” w Warszawie.  W Stowarzyszeniu poza zajęciami terapeutycznymi prowadzę konsultacje z rodzicami, warsztaty oraz szkolenia. Przez kilka lat przeprowadzałam również zajęcia ze studentami w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu.

 

W wolnej chwili uprawiam sport, zajmuję się rękodziełem i czytam. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i żoną.

jednymslowem.iwona@gmail.com