Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Karol Wiewióra

Jestem absolwentem pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną na Uniwersytecie Opolskim. Swoją przygodę z pracą z drugim człowiekiem zacząłem od wyboru studiów o profilu pedagogicznym oraz uczestnictwo w wolontariacie „Akademia Przyszłości”. Następnie odbyłem praktyki w świetlicach socjo-terapeutycznych oraz w zakładach karnych mieszczących się zarówno w Nysie jak i w Opolu. Nabyłem doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem poprzez pracę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Opolu w procedurze „Niebieskiej karty” jako aspirant pracy socjalnej. Ze stowarzyszeniem zacząłem swoją przygodę poprzez uczestnictwo w turnusie wakacyjnym, a obecnie pracuję w ośrodku jako terapeuta. Prywatnie interesuję się grą na gitarze, a w wolnych chwilach cenię sobie ciszę i kontakt z naturą.

jednymslowem.karol@gmail.com