Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Małgorzata Steindor- Kiszkiel

Jestem pedagogiem z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodziną. W 2019 roku ukończyłam kurs „ Szkoły dla wychowawców i rodziców” a w 2020 roku „Kurs systemowej terapii rodzin” realizowany przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku. Od 2018 do 2021 roku współpracowałam z Diecezjalną Fundacją Ochrony Życia w projekcie "Ośrodki Promocji, Edukacji i Terapii Rodzin- program rozwoju i profesjonalizacji usług psychoedukacyjnych i terapeutycznych dla rodzin w woj. opolskim". Ukończyłam również szkolenie z zakresu „ Treningu umiejętności społecznych (TUS) terapia grupowa dla dzieci ze spektrum autyzmu”. Aktualnie aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności rozpoczęłam studia na kierunku psychologia.

Prywatnie jestem żoną i mamą 9-letniej Karoliny. W wolnych chwilach lubię wędrować po górach, spędzać czas z rodziną i znajomymi.

Aktualnie prowadzę spotkania terapeutyczne tylko w formie online.

jednymslowem.steindor@gmail.com