Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Paulina Klimala

Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie Opolskim. Moją wiedzę psychologiczną uzupełniają liczne szkolenia, w których staram się systematycznie brać udział. Należą do nich między innymi kursy budowania poczucia wartości u dziecka, poznawanie prawidłowego przebiegu rozwoju u dziecka, zastępowanie agresji u dziecka czy wspieranie rozwoju dzieci wysoko wrażliwych. Do tej pory odbywałam liczne wolontariaty w przedszkolu, uczestniczyłam i współorganizowałam m.in. festyny czytania bajek, codzienne gry i zabawy z dziećmi na zajęciach. Tworzyłam również pomoce dydaktyczne do pracy indywidualnej z dzieckiem związane z integracją sensoryczną i motoryką małą.

Aktualnie rozpoczęłam studia w kierunku Seksuologii praktycznej i odbywam szkolenia również w tej dziedzinie.

Uwielbiam gotować, oglądać filmy i seriale, interesuję się modą i fotografią, a wolny czas poświęcam bliskim i przyjaciołom.