Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Agnieszka Turek

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Opolskiego (specjalność kliniczna). Uczestniczyłam w szkoleniu z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w SWPS w Katowicach, mam także przygotowanie pedagogiczne. Regularnie biorę udział w szkoleniach i warsztatach, by stale podnosić swoje kwalifikacje, a przedmiotem moich szczególnych zainteresowań jest specyfika spektrum autyzmu u dziewczynek i kobiet. Pracę z dziećmi i młodzieżą rozpoczęłam w 2011 roku w ośrodku rehabilitacji dziennej, zajmowałam się także diagnozą i terapią w Ośrodku Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Krapkowicach. Aktualnie pracuję jako psycholog i nauczyciel wspomagajacy w jednym z opolskich przedszkoli. W wolnym czasie czytam, układam puzzle i pielęgnuję domowy inwentarz (kilka gryzoni i mnóstwo kwiatów).