Aktualności

Przygotowujemy się do wznowienia działalności stacjonarnej!

śr., 13/05/2020 - 21:58 -- Małgorzata

Wszystkich rodziców zaniepokojonych rozwojem swoich dzieci zapraszamy do udziału w bezpłatnych konsultacjach wstępnych. Przyjmujemy już rezerwacje na procedury diagnostyczne realizowane w miesiącu lipcu i sierpniu. Możecie skorzystać zarówno ze ścieżki indywidualnej, jak i grupowej, ale zmodyfikowanej ze względu na nowe zasady higieny i bezpieczeństwa. W celu uzyskania szczegółowych informacji i zapisania się zapraszamy Was do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Jest już dostępna nasza oferta wakacyjna!

pon., 06/01/2020 - 22:59 -- Małgorzata

Możecie już zapoznać się z naszą ofertą wakacyjną na 2020 rok. Przygotowaliśmy dla Was dwa Rodzinne Turnusy Terapeutyczne - jeden z myślą o dzieciach młodszych, a drugi o trochę starszych. W tym roku odwiedzimy Uście Gorlickie i Porębę Wielką. Tradycyjnie stawiamy na kameralność i indywidualne podejście. Szczegółowe informacje uzyskacie, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

"Akademia Pozytywnych Relacji dla rodzin stykających się z problematyką spektrum autyzmu"

pt., 09/08/2019 - 11:36 -- Małgorzata

Kochani! Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy finansowanie od Samorządu Województwa Opolskiego ze środków PFRON na działanie "Akademia Pozytywnych Relacji dla rodzin stykających się z problematyka spektrum autyzmu".

W związku z tym mamy ogromną przyjemność zaprosić rodziny z dziećmi ze spektrum autyzmu w wieku 2 – 12 lat z terenu Województwa Opolskiego do udziału w programie wsparcia realizowanym w formie tygodniowego cyklu zajęć obejmujących:

✔️warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców (5 x 1,5 h)

CZAS OCZEKIWANIA NA DIAGNOZĘ FUNKCJONALNĄ

pt., 10/05/2019 - 16:11 -- Małgorzata

Czas oczekiwania na diagnozę funkcjonalną kontekstową (Rodzinne Spotkania Terapeutyczne) w naszej poradni to na ten moment ok. 5 miesięcy. Konsultacje wstępne realizowane są na bieżąco. Z uwagi na odległe terminy udziału w turnusie diagnostycznym możliwe jest objęcie dziecka i jego rodziny wsparciem w czasie oczekiwania na diagnozę. Szczegóły takiego wsparcia ustalane są bezpośrednio z zainteresowaną rodziną i mają charakter indywidualny. Dzieci najmłodsze (do 3 r.ż.) mogą korzystać z diagnozy funkcjonalnej indywidualnej w terminach na bieżąco ustalanych z zespołem terapeutycznym.

Strony