Komunikat o błędzie

  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 39 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).
  • Notice: Trying to access array offset on value of type null w omega_pager() (linia 62 z /home/marbudsc/domains/jednymslowem.org.pl/public_html/sites/all/themes/omega/omega/includes/omega.theme.inc).

Karolina Wróbel

Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie Opolskim. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów. Od 2019 roku pracuję z dziećmi rozwijającymi się w spektrum autyzmu. Oprócz realizacji działań diagnostycznych i terapeutyczych w stowarzyszeniu, pracuję również jako psycholog w zespole szkolno-przedszkolnym. Stale dbam o samorozwój oraz podnoszenie kwalifikacji. Obecnie podjęłam studia na kierunku Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz zespołem Aspergera. Uczestniczyłam w wielu warsztatach oraz szkoleniach związanych z tematyką rozwoju dzieci i młodzieży.

jednymslowem.karolina.w@gmail.com